KC SOLID s.r.o.
 
úvod     I     novinky     I      mapa serveru     I     kontakt


<< ZPĚT

 

Vážení obchodní partneři,

v souladu s tím, jak jsme Vás již dříve osobně informovali, stala se firma KC SOLID, spol. s r.o. distributorem RIA souprav společnosti DiaSorin, S.p.A. pro Českou republiku. Naše činnost tedy nyní navazuje na dlouholetou spolupráci s firmou Byk-Sangtec Diagnostica - v roce 2003 došlo k akvizici firmy Byk-Sangtec Diagnostica společností DiaSorin. Původní sortiment byl z větší části zachován, přičemž výrobní kapacity byly zčásti přemístěny a soupravy jsou nyní jednotně označeny a baleny dle zvyklostí DiaSorin. Více informací lze získat na oficiálních stránkách DiaSorin.

Současně s nabídkou staronových produktů, které jste v našem katalogu mohli najít již dříve, rozšiřujeme významně portfolio RIA kitů pro další indikace. Vedle významné onkologické diagnostiky nyní nabízíme také soupravy pro oblast kostního metabolismu, hypertenze, diabetu a další.

Přechod na nového dodavatele, dodací podmínky a nové provedení souprav jsme prakticky nemohli ovlivnit. Naší prioritní snahou bylo zachovat kontinuitu tak, aby Vaše laboratorní praxe byla všemi změnami ovlivněna minimálně. Za případné potíže se všem našim partnerům omlouváme.

Věříme, že změny, ke kterým v nabídce dochází, dlouhodobě prospějí našim dobrým obchodním vztahům a Vaší spokojenosti. 

Na naších stránkách jsou již umístěny veškeré podstatné informace ohledně sortimentu ve formě katalogu, který má sloužit k rychlé orientaci v nabídce KC SOLID, spol. s r.o. Najdete zde základní informace a parametry pro jednotlivé kity včetně návodů k použití. 


Kolektiv firmy KC SOLID, spol. s.r.o.Copyright © 1999-2010, KC SOLID, spol. s r.o. | webmaster - MK software