KC SOLID s.r.o.
 
úvod     I     novinky     I      mapa serveru     I     kontakt


<< ZPĚT


Hlášení nežádoucích účinků

Pokud máte podezření na nežádoucí účinek léčivých přípravků distribuovaných společností
KC SOLID spol. s r.o., informujte o tom svého lékaře nebo lékárníka.

Další možností pro pacienty a zdravotnické pracovníky je hlásit nežádoucí příhody pomocí formuláře na stránkách Státního ústavu pro kontrolu léčiv https://nezadouciucinky.sukl.cz/.

Případné podezření na nežádoucí účinky můžete nahlásit také e-mailem na adresu objednavky@kcsolid.cz, či telefonicky na čísle +420 604 271 014.


VPOIS

Veřejně přístupná odborná informační služba - „VPOIS“ podle § 33 odst. 3 písm. g) bod 1 zákona č. 378/2007 Sb., o léčivech a o změnách některých souvisejících zákonů (zákon o léčivech). Aktuální informace o léčivých přípravcích společnosti CURIUM Netherlands B.V. a CIS bio international, jejichž jsme výhradním distributorem pro ČR, a o jejich dostupnosti naleznete na stránkách Státního ústavu pro kontrolu léčiv po zvolení konkrétního přípravku ze seznamu níže. Odborným zdravotnickým pracovníkům jsou určeny informace ze souhrnu údajů o přípravku (SmPC) a laické veřejnosti informace z příbalové informace (PIL).

Níže jsou abecedně uvedeny léčivé přípravky registrované společnostmi CURIUM Netherlands B.V. a CIS bio international v ČR a aktuální informace o dodávkách na trh v ČR.*

Ermm-1
Gallium (Ga67) Citrate injection
Indium (In111) DTPA injection
Indium (In111) Chloride
Indium (In111) Oxinate
Kryptoscan
MIBG (I123) injection
OctreoScan
Pulmocis
Quadramet
Re-186-mm-1
Scintimun
Sodium lodide (I123) injection
Sodium lodide (I131) Capsules T
Stamicis
Striascan
Technescan DMSA
Technescan DTPA
Technescan HDP
Technescan MAG3
Technescan PYP
Technescan Sestamibi
Thallous (TI201) Chloride injection
UltraTag RBC
UltraTechneKow FM
Yttrium (90Y) colloid suspension for local injection*Po kliknutí na odkaz opustíte webové stránky společnosti KC SOLID spol. s r.o.
Společnost KC SOLID spol. s r.o. již dále nenese žádnou odpovědnost za obsah a funkčnost internetových stránek jiných subjektů.
Copyright © 1999-2024, KC SOLID, spol. s r.o. | webmaster - MK software